Stabilizator obrazu Hohem iSteady Mobile Plus
Wideo 20Zdjęcia 8 |
Hohem iSteady Mobile Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hohem 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hohem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hohem iSteady Mobile Plus
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hohem G3ISMP01B Stabilizator do Smartfona Czarny 32 cm | 399 zł |
Gimbal Hohem iSteady Mobile+ Black KMW-A-HOHE-005 | 399 zł |
Gimbal HOHEM iSteady Mobile+ Czarny | 399 zł |
Gimbal HOHEM 3-osiowy Na Telefon Isteady Mobile+ | 399 zł |
Gimbal HOHEM iSteady Mobile+ Czarny | 399 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →