Stabilizator obrazu Zhiyun Crane M3 (ACR119HK)
Wideo 24Zdjęcia 16 |
Zhiyun Crane M3 |
|
Dotykowy kolorowy wyświetlacz OLED. Wbudowane podświetlenie 800 lm z regulacją temperatury świecenia. Możliwość pracy stabilizatora podczas ładowania. W komplecie kolorowe filtry do oświetlenia.
Pakiet Combo zawiera dodatkowo plecak, uchwyt na smartfona oraz uchwyt do statywu. Oprócz Combo, pakiet Pro zawiera również bazę rozszerzeń (nadajnik BT, port mikrofonu 6,5 mm i port 1/2").
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Zhiyun Crane M3
Ceny na Zhiyun Crane M3 |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane M3 Combo | od 1 568 zł | 4 oferty | ||
Zhiyun Crane M3 Pro | od 1 749 zł | 4 oferty | ||
Zhiyun Crane M3 | od 1 163 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →