Stabilizator obrazu Zhiyun Smooth-5S Combo
Wideo 27Zdjęcia 18 |
Zhiyun Smooth-5S Combo -Combo |
|
Funkcjonalna aplikacja mobilna. Posiada port USB do ładowania smartfona. Wbudowane podświetlenie. Wersja Combo posiada rozszerzony pakiet - 2 magnetyczne diody LED, smycz i torbę transportową.
Różni się od Smooth 5 kątami przechyłu i algorytmami stabilizacji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zhiyun Smooth-5S Combo
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZHIYUN Smooth-5S Combo oficjalny Stabilizator gimbala do iPhone 3-osiowy z | 1 008 zł |
ZHIYUN Smooth 5S - Combo Kit - motorised handheld stabiliser - wireless - | 939 zł |
Gimbal Zhiyun SMOOTH 5S Combo Grey KMW-A-ZHI-104 | 859 zł |
Gimbal ZHIYUN Smooth 5S Combo Szary | 1 100 zł |
Gimbal ZHIYUN Smooth 5S Combo Szary | 1 100 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Zhiyun Smooth-5S Combo
Ceny na Zhiyun Smooth-5S Combo |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Smooth-5S | od 684 zł | 20 oferty | ||
Zhiyun Smooth-5S Combo | od 859 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →