Stabilizator obrazu FeiYu Tech Scorp Mini P
Wideo 11Zdjęcia 8 |
FeiYu Tech Scorp Mini P Kitpodstawowy |
|
Ładowanie stabilizatora poprzez port USB-C (do 18 W). Złącze 1/4" na dole obudowy. Port USB typu C do podłączenia dodatkowych akcesoriów.
Model Scorp Mini P przeznaczony jest do współpracy ze smartfonami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FeiYu Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FeiYu Tech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FeiYu Tech Scorp Mini P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gimbal ręczny FEIYUTECH Scorp mini P Czarny | 1 000 zł |
Gimbal ręczny FEIYUTECH Scorp mini P Czarny FY3915 | 1 000 zł |
Gimbal ręczny FeiyuTech Scorp mini P do smartfonów - czarny | 849 zł |
Gimbal ręczny FeiyuTech Scorp mini P do smartfonów - biały | 840 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje FeiYu Tech Scorp Mini P
Ceny na FeiYu Tech Scorp Mini P |
---|---|---|---|---|
FeiYu Tech Scorp Mini P Kit | od 999 zł | 2 oferty | ||
FeiYu Tech Scorp Mini P | od 840 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →