Stabilizator obrazu Insta360 Flow Creator Kit
Wideo 20Zdjęcia 12 |
Insta360 Flow Creator Kit Creator Kitpodstawowy |
|
Wymiary rozłożone: 269,4*73,6*69,9mm. Obsługa smartfonów o grubości do 10 mm. Wbudowany statyw o wysokości do 80 mm. Magnetyczny uchwyt do smartfona z uchwytem magnetycznym.
Automatyczne centrowanie obiektu i uruchamianie / zatrzymywanie nagrywania przez podniesienie ręki. Zalecenia AI dotyczące odpowiednich metod strzelania. Zimna stopka do montażu akcesoriów sprzęt.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Insta360 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Insta360.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Insta360 Flow Creator Kit
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Insta360 Flow Twórca Zestaw - Stabilizator do smartfona ze śledzeniem zasi | 1 053 zł |
INSTA360 Gimbal do smartfona INSTA360 Flow Creator Kit Szary | 899 zł |
Insta360 Flow Creator Kit - Grey | 999 zł |
Gimbal Insta360 Flow Creator Kit Gray KMW-A-INA-114 | 919 zł |
Gimbal INSTA360 Flow Creator Kit Szary | 889 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Insta360 Flow Creator Kit
Ceny na Insta360 Flow Creator Kit |
---|---|---|---|---|
Insta360 Flow Creator Kit | od 866 zł | 29 oferty | ||
Insta360 Flow | od 699 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →