Stabilizator obrazu Gudsen MOZA Mini-MX
Wideo 19Zdjęcia 13 |
Gudsen MOZA Mini-MX |
|
Sterowanie gestami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gudsen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gudsen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gudsen MOZA Mini-MX
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gimbal MOZA Mini MX | 356 zł |
GUDSEN Gimbal do smartphona Moza Mini MX | 377 zł |
Gimbal MOZA Mini MX MSG02 | 356 zł |
Gimbal Gudsen | 371 zł |
Stabilizator do smartfona GUDSEN Moza Mini MX | 357 zł |
Stabilizator do smartfona GUDSEN Moza Mini MX | 356 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →