Stabilizator obrazu Zhiyun Crane 3S Pro Kit
Wideo 25Zdjęcia 16 |
Zhiyun Crane 3S Pro Kit Pro KitSmartSling Kit |
|
Odłączany uchwyt ze zintegrowanym wyświetlaczem. Sterowanie poprzez przechylanie smartfona.
Czas ładowania to 4 godziny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zhiyun Crane 3S Pro Kit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gimbal Zhiyun Crane 3S PRO KMW-A-ZHI-041 | 4 799 zł |
Zhiyun CRANE 3S PRO - Dostawa GRATIS! | 5 479 zł |
Zhiyun Crane 3S Pro | 5 484 zł |
Zhiyun Crane 3s + Pro Stabilizer Czarny 6970194085999 | 5 402 zł |
Wideo recenzje
Kompletny zestaw:
- Zhiyun Crane 3S basic (zestaw SmartSling) - uchwyt SmartSling, podkładka szybkiego uwalniania, statyw, ładowarka, akumulatory, uchwyt obiektywu
- Zhiyun Crane 3S EaslySling Kit - pakiet podstawowy (zamiast uchwytu SmartSling, uproszczony uchwyt EasySling)
- Zestaw Zhiyun Crane 3S Pro - pakiet podstawowy + uchwyt EaslySling, wzmacniacz obrazu, dodatkowy powerbank, uchwyt na smartfona, system Flow Focus, kable HDMI
Modyfikacje Zhiyun Crane 3S Pro Kit
Ceny na Zhiyun Crane 3S Pro Kit |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane 3S Pro Kit | od 4 799 zł | 5 oferty | ||
Zhiyun Crane 3S | od 3 073 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →