Stabilizator obrazu Zhiyun Crane M3 Combo
Wideo 24Zdjęcia 18 |
Zhiyun Crane M3 Combo |
|
Dotykowy kolorowy wyświetlacz OLED. Wbudowane podświetlenie 800 lm z regulacją temperatury świecenia. Możliwość pracy stabilizatora podczas ładowania. W komplecie kolorowe filtry do oświetlenia.
Pakiet Combo zawiera dodatkowo plecak, uchwyt na smartfona oraz uchwyt do statywu. Oprócz Combo, pakiet Pro zawiera również bazę rozszerzeń (nadajnik BT, port mikrofonu 6,5 mm i port 1/2").
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zhiyun Crane M3 Combo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZHIYUN Crane M3 Official 4 in 1 Handheld 3 Axis Gimbal Stabilizer for Smar | 1 566 zł |
Zhiyun Crane M3 COMBO stabilizator (gimbal) - Dostawa GRATIS! | 2 290 zł |
Zhiyun Zhiyun Crane M3 Combo Black White C020116GCB | 1 999 zł |
Zhiyun M3 Combo Camera Stabilizer Posrebrzany ZHAEK40 | 1 642 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Zhiyun Crane M3 Combo
Ceny na Zhiyun Crane M3 Combo |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Crane M3 Combo | od 1 566 zł | 4 oferty | ||
Zhiyun Crane M3 Pro | od 1 749 zł | 4 oferty | ||
Zhiyun Crane M3 | od 1 163 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →