Стедікам Gudsen MOZA AirCross 2 (ACGN01)
Відео 27Фото 16 |
Gudsen MOZA AirCross 2 Professional Kitбазова комплектація |
|
Обертання на 360° по всіх осях. Багатофункціональне колесо для управління стабілізатором. Підтримка дистанційного управління зі смартфона. OLED-дисплей. Три порти CAN для підключення аксесуарів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gudsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gudsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gudsen MOZA AirCross 2
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gimbal ręczny MOZA AirCross 2 Czarny | 1 330 zł |
Gimbal ręczny MOZA AirCross 2 Czarny ACGN01 | 1 330 zł |
Gimbal Gudsen MOZA AirCross 2 Czarny | 1 680 zł |
Gimbal MOZA Aircross 2 | 1 482 zł |
Gimbal MOZA Aircross 2 | 1 676 zł |
Відеоогляди
Комплектації:
- AirCross 2 базова — кілька швидкознімних майданчиків, трипод, тримач об'єктива, різні кабелю, кейс для транспортування
- AirCross 2 Professional Kit — базова комплектація + follow-фокус, тримач для смартфона/планшета, додаткова швидкознімна майданчик
Модификації Gudsen MOZA AirCross 2
Ціни на Gudsen MOZA AirCross 2 |
---|---|---|---|---|
Gudsen MOZA AirCross 2 Professional Kit | від 1 600 zł | 6 пропозицій | ||
Gudsen MOZA AirCross 2 | від 1 330 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →