Stabilizator obrazu Gudsen MOZA AirCross 2 (ACGN01)
Wideo 27Zdjęcia 16 |
Gudsen MOZA AirCross 2 podstawowa konfiguracjaProfessional Kit |
|
Obrót 360° we wszystkich osiach. Wielofunkcyjne koło do sterowania stabilizatorem. Wsparcie dla zdalnego sterowania ze smartfona. Wyświetlacz OLED. Trzy porty CAN do podłączenia akcesoriów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gudsen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gudsen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gudsen MOZA AirCross 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gimbal ręczny MOZA AirCross 2 Czarny | 1 330 zł |
Gimbal MOZA Aircross 2 | 1 482 zł |
Gimbal ręczny MOZA AirCross 2 Czarny | 1 330 zł |
GUDSEN Gimbal do aparatu Moza AirCross 2 | 1 459 zł |
Gimbal ręczny MOZA AirCross 2 Czarny ACGN01 | 1 330 zł |
Wideo recenzje
Kompletny zestaw:
- AirCross 2 basic - wiele podkładek szybkiego uwalniania, statyw, uchwyt obiektywu, różne kable, futerał
- AirCross 2 Professional Kit - pakiet podstawowy + follow focus, uchwyt na smartfon/tablet, dodatkowa płytka szybkiego zwalniania
Modyfikacje Gudsen MOZA AirCross 2
Ceny na Gudsen MOZA AirCross 2 |
---|---|---|---|---|
Gudsen MOZA AirCross 2 | od 1 330 zł | 6 oferty | ||
Gudsen MOZA AirCross 2 Professional Kit | od 1 600 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →