Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 128 GB / 8 GB
Wideo 3Zdjęcia 10 | 1 349 zł Kup! Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5g 8gb/128gb 6.7´´ Przezroczysty MZB0FEZEUtradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 128 GB / 8 GB
2023 rokRedmi Note120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereoDolby AtmosbezramkowyDolby Vision
Wyświetlacz:6.67 ", 2712x1220, 446 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 7s Gen 2
Aparat:3 moduły, 200 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5100 mAh
Waga:187 g
Automatyczna regulacja jasności (16000 poziomów). Określanie tętna poprzez ekran (poprzez naciśnięcie palcem). Certyfikat TÜV Rheinland potwierdzający niski poziom niebieskiego światła i migotania ekranu.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 771 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 514 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 959 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 748 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 709 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 999 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 789 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
Wideo recenzje
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G i Redmi Note 13 4G - ZMIANY i NOWOŚCI - Mobileo [PL]
26 stycznia 202456 886 przegląd
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G | Unboxing & One Week Review
15 stycznia396 720 przegląd
Redmi Note 13 Pro 5G - Great Performance and Camera, Looks Promising
24 stycznia98 972 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G
Ceny na Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 128 GB / 8 GB | od 1 349 zł | 1 oferta | ||
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256 GB / 8 GB | od 873 zł | 55 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 512 GB / 12 GB | od 1 514 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g