Smartfon Xiaomi Redmi Note 12 5G 256 GB / 8 GB
Wideo 1Zdjęcia 12 | od 1 178 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Xiaomi Redmi Note 12 5G 256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 4 Gen 1
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:189 g
Od wersji 4G różni się procesorem i głównym aparatem, a od chińskiej wersji 5G obecnością tacki na microSD, NFC oraz blokiem głównego aparatu i przedniego aparatu.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 771 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 514 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 959 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 748 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 709 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 999 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 789 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
Wideo recenzje
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 12 5G
Ceny na Xiaomi Redmi Note 12 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 12 5G 128 GB / 4 GB | od 649 zł | 9 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 12 5G 128 GB / 6 GB | od 869 zł | 10 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 12 5G 256 GB / 8 GB | od 1 178 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 869 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 914 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 1 152 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 1 333 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 902 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 022 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 766 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: bypass charge, 5000 mAh, 197 g
od 875 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g