Patelnia WMF Permadur Advance 07.7528.4021 28 cm (3201010119)
Zdjęcia 4 |
WMF Permadur Advance 07.7528.4021 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Permadur Advance 07.7528.4021 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia WMF PremaDur Advance 775284021 28 cm | 530 zł |
WMF PremaDur Advance Indukcja Nieprzywierająca 28cm | 530 zł |
Patelnia WMF PremaDur Advance 775284021 28 cm | 530 zł |
WMF WMF - Patelnia z powłoką 28cm, PermaDur Advance | 529 zł |
Patelnia z powłoką 28cm, Permadur Advance - WMF | 466 zł |
WMF - PermaDur Advance - patelnia nieprzywierająca 28 cm. | 449 zł |
WMF PremaDur Advance Indukcja Nieprzywierająca 28cm | 541 zł |
Modyfikacje WMF Permadur Advance 07.7528.4021
Ceny na WMF Permadur Advance 07.7528.4021 |
---|---|---|---|---|
WMF Permadur Advance 07.7524.4021 24 cm | od 407 zł | 3 oferty | ||
WMF Permadur Advance 07.7528.4021 28 cm | od 449 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →