Сковорідка WMF Permadur Advance 07.7528.4021 28 см (3201010119)
Фото 4 |
WMF Permadur Advance 07.7528.4021 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Permadur Advance 07.7528.4021 28 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia WMF PremaDur Advance 775284021 28 cm | 530 zł |
WMF PremaDur Advance Indukcja Nieprzywierająca 28cm | 530 zł |
Patelnia WMF PremaDur Advance 775284021 28 cm | 530 zł |
WMF WMF - Patelnia z powłoką 28cm, PermaDur Advance | 529 zł |
Patelnia z powłoką 28cm, Permadur Advance - WMF | 466 zł |
WMF - PermaDur Advance - patelnia nieprzywierająca 28 cm. | 449 zł |
WMF PremaDur Advance Indukcja Nieprzywierająca 28cm | 541 zł |
Модификації WMF Permadur Advance 07.7528.4021
Ціни на WMF Permadur Advance 07.7528.4021 |
---|---|---|---|---|
WMF Permadur Advance 07.7524.4021 24 см | від 407 zł | 3 пропозиції | ||
WMF Permadur Advance 07.7528.4021 28 см | від 449 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →