Pralka Whirlpool W7 W945WB biały
Zdjęcia 14 |
Whirlpool W7 W945WB biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool W7 W945WB biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka Whirlpool W7 W945WB PL 859991624040 | 2 699 zł |
Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence 9kg 1400obr/min | 2 422 zł |
Pralka Whirpool W7W945WBPL I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 639 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →