Pralka Haier HWD 80-B14939S biały
Zdjęcia 10 |
Haier HWD 80-B14939S biały biały grafit |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haier HWD 80-B14939S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HAIER Pralko-suszarka HAIER HWD80-B14939 I-Pro 3 Biały, Czarne drzwi | 2 949 zł |
Pralko-suszarka HAIER I-Pro 3 HWD80-B14939-S | 2 949 zł |
Pralko-suszarka HAIER I-Pro 3 HWD80-B14939-S 31019584 | 2 949 zł |
Modyfikacje Haier HWD 80-B14939S
Ceny na Haier HWD 80-B14939S |
---|---|---|---|---|
Haier HWD 80-B14939S biały | od 2 949 zł | 4 oferty | ||
Haier HWD 80-B14939S8S grafit | od 2 799 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →