Dysk twardy WD Caviar Blue WD7500AZEX 750 GB
Wideo 25 |
WD WD7500AZEX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Caviar Blue WD7500AZEX
Ceny na WD Caviar Blue WD7500AZEX |
---|---|---|---|---|
WD Caviar Blue WD800AAJS 80 GB 800AAJS | od 169 zł | 1 oferta | ||
WD Caviar Blue WD800JD 80 GB 800JD | od 152 zł | 1 oferta | ||
WD Caviar Blue WD1600AAJB 160 GB | od 599 zł | 1 oferta | ||
WD Caviar Blue WD3200AAKS 320 GB pamięć podręczna 16 MB | od 460 zł | 1 oferta | ||
WD Caviar Blue WD5000AAKS 500 GB | od 369 zł | 1 oferta | ||
WD Caviar Blue WD5000AAKX 500 GB SATA 3 | od 91 zł | 3 oferty |
Polecamy