Dysk twardy WD Blue 2.5" WD5000LPCX 500 GB 16/5400
WD Blue 2.5" WD5000LPCX 500 GB 16/5400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje WD Blue 2.5" WD5000LPCX
Ceny na WD Blue 2.5" WD5000LPCX |
---|---|---|---|---|
WD Blue 2.5" WD5000LPZX 500 GB 128/5400 CMR | od 229 zł | 13 oferty | ||
WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 TB 128/5400 | od 242 zł | 14 oferty | ||
WD Blue 2.5" WD20SPZX 2 TB 128/5400 | od 475 zł | 6 oferty |
Polecamy