SSD WD Red SN700 WDS500G1R0C 500 GB
Wideo 5Zdjęcia 5 |
WD WDS500G1R0C |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Red SN700 WDS500G1R0C 500 GB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital Dysk SSD Red 500GB SN700 2280 NVMe M.2 PCIe DGWDCWK500G1R0 | 259 zł |
WD Red SN700 SSD M.2 Pcie NVMe 500GB HD-SSDM2-WD-092 | 269 zł |
Dysk WD Red SN700 500GB SSD | 259 zł |
WD Dysk SSD WD Red SN700 WDS500G1R0C (500 GB ; M.2; PCIe NVMe 3.0 x4) | 298 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Red SN700 WDS500G1R0C
Ceny na WD Red SN700 WDS500G1R0C |
---|---|---|---|---|
WD Red SN700 WDS250G1R0C 250 GB | od 228 zł | 9 oferty | ||
WD Red SN700 WDS500G1R0C 500 GB | od 254 zł | 22 oferty | ||
WD Red SN700 WDS100T1R0C 1 TB | od 385 zł | 21 oferta | ||
WD Red SN700 WDS200T1R0C 2 TB | od 675 zł | 7 oferty | ||
WD Red SN700 WDS400T1R0C 4 TB | od 1 464 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →