Dysk twardy WD Red Plus WD40EFPX 4 TB 256/5400
Wideo 11 |
WD Red Plus WD40EFPX 4 TB 256/5400 |
|
Linia wysoce wyspecjalizowanych dysków HDD 3,5″ amerykańskiego producenta Western Digital. Wchodzą w skład wyspecjalizowanej serii serwerów WD Red, należą do wyższej półki cenowej i nastawione są na całodobową pracę w ramach domowych, biurowych i komercyjnych serwerów NAS. Prezentowana pojemność HDD od 2 do 14 TB. Wykonane w 3,5-calowej obudowie, wykorzystujące standardowe złącze SATA, wyposażone w dodatkową pamięć podręczną (od 64 do 256 MB) i posiadają długi MTBF.
WD Red Plus ma ważne funkcje optymalizujące korzystanie z półki serwerowej. Adaptacyjny system kompensacji z obustronnie zamocowanym wałem i trójwymiarowym wyważeniem minimalizuje negatywne skutki drgań. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że głowice są parkowane tylko wtedy, gdy zasilanie jest wyłączone, co pozwala na kontynuowanie pracy napędu nawet w trybie czuwania. Cóż, wbudowany pakiet technologii NASware zwiększa kompatybilność dysków WD Red z siecią domową lub biurową, do której podłączonych jest wiele komputerów PC, laptopów, smartfonów, telewizorów i innych urządzeń za pomocą połączenia Wi-Fi. Wszystko to sprawia, że dyski twarde WD Red Plus idealnie sprawdzają się na potrzeby serwerów, zapewniając stabilną i nieprzerwaną pracę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Red Plus WD40EFPX 4 TB 256/5400
Wszystkie ceny 19 →WD Red Plus (CMR) - 4TB - Dysk twardy - WD40EFPX - SATA-600 - 3.5" | 547 zł |
Western Digital Dysk 3,5 cala WD Red Plus 4TB CMR 256MB/5400RPM DHWDCWCT40 | 533 zł |
WD Red Plus 4TB HD-35-WD-0083 | 538 zł |
Dysk twardy WD Red Plus 4 TB 3.5" WD40EFPX | 627 zł |
Western Digital Dysk 3,5 cala WD Red Plus 4TB CMR 256MB/5400RPM 100717 | 533 zł |
Modyfikacje WD Red Plus WD40EFPX
Ceny na WD Red Plus WD40EFPX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 TB 64/5400 | od 424 zł | 21 oferta | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 TB 128/5400 | od 420 zł | 4 oferty | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 TB | od 520 zł | 1 oferta | ||
WD Red Plus WD40EFZX 4 TB 128/5400 | od 597 zł | 2 oferty | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 TB 256/5400 | od 481 zł | 19 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 TB 128/5400 | od 790 zł | 3 oferty | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 TB 256/5400 | od 739 zł | 19 oferty | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 TB 128/5700 | od 937 zł | 29 oferty | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 TB | od 1 140 zł | 25 oferty | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 TB | od 1 328 zł | 26 oferty | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 TB | od 1 860 zł | 6 oferty |