Dysk twardy WD Purple Pro WD101PURP 10 TB
Wideo 8Zdjęcia 2 |
WD Purple Pro WD101PURP 10 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Purple Pro WD101PURP 10 TB
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk WD Purple Pro Surveillance 10TB 3.5" SATA III HDD | 1 229 zł |
Dysk WD101PURP WD Purple 10TB do pracy 24/7 Western Digital Purple | 1 386 zł |
Dysk twardy WD Purple 10 TB 3.5" WD101PURP | 1 554 zł |
Dysk WD Purple Pro Surveillance 10TB 3.5" SATA III HDD WD101PURP | 1 229 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Purple Pro WD101PURP
Ceny na WD Purple Pro WD101PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 TB | od 996 zł | 22 oferty | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 TB | od 1 195 zł | 26 oferty | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 TB | od 1 319 zł | 15 oferty | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 TB | od 1 708 zł | 14 oferty | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 TB | od 1 714 zł | 16 oferty | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 TB | od 2 667 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →