Жорсткий диск WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ
Відео 8Фото 2 |
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk WD Purple Pro Surveillance 10TB 3.5" SATA III HDD | 1 229 zł |
Dysk WD101PURP WD Purple 10TB do pracy 24/7 Western Digital Purple | 1 386 zł |
Dysk twardy WD Purple 10 TB 3.5" WD101PURP | 1 554 zł |
Dysk WD Purple Pro Surveillance 10TB 3.5" SATA III HDD WD101PURP | 1 229 zł |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple Pro WD101PURP
Ціни на WD Purple Pro WD101PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ | від 996 zł | 22 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ | від 1 195 zł | 26 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ | від 1 319 zł | 15 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ | від 1 708 zł | 14 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ | від 1 714 zł | 16 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 ТБ | від 2 667 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →