SSD WD My Passport 2020 WDBAGF0020BBL-WESN 2 TB
Wideo 5Zdjęcia 29 |
WD WDBAGF0020BBL-WESN |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD My Passport 2020 WDBAGF0020BBL-WESN 2 TB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WD My Passport SSD 2 Tb WDBAGF0020BSL-WESN | 966 zł |
WD My Passport SSD - 2TB - Red | 826 zł |
WD My Passport SSD 2TB czerwony HD-SSDZ-WD-028 | 609 zł |
Dysk WD My Passport 2TB SSD Czerwony | 689 zł |
Dysk WD My Passport 2TB SSD Czerwony | 689 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD My Passport 2020 WDBAGF0020BBL-WESN
Ceny na WD My Passport 2020 WDBAGF0020BBL-WESN |
---|---|---|---|---|
WD My Passport 2020 WDBAGF5000ABL-WESN 500 GB | od 269 zł | 26 oferty | ||
WD My Passport 2020 WDBAGF0010BBL-WESN 1 TB | od 379 zł | 44 oferty | ||
WD My Passport 2020 WDBAGF0020BBL-WESN 2 TB | od 609 zł | 12 oferty | ||
WD My Passport 2020 WDBAGF0040BGY-WESN 4 TB | od 1 239 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →