SSD WD Green SSD WDS200T2G0A 2 TB 1 mln. h
Wideo 13Zdjęcia 2 |
WD WDS200T2G0A 2021 rokGreen (dla rynku masowego) |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Green SSD WDS200T2G0A 2 TB 1 mln. h
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital 2TB WD 2.5"/7mm, Green - WDS200T2G0A WDS200T2G0A | 674 zł |
Dysk SSD WD Green WDS200T2G0A, 2 TB, 2.5', SATA III | 668 zł |
Western Digital Green Wds200t2g0a 2tb Sata Ssd Czarny | 979 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Green SSD WDS200T2G0A
Ceny na WD Green SSD WDS200T2G0A |
---|---|---|---|---|
WD Green SSD WDS120G2G0A 120 GB 1 mln. h | od 144 zł | 1 oferta | ||
WD Green SSD WDS240G1G0A 240 GB | od 172 zł | 1 oferta | ||
WD Green SSD WDS240G2G0A 240 GB 1 mln. h | od 154 zł | 4 oferty | ||
WD Green SSD WDS200T2G0A 2 TB 1 mln. h | od 668 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →