SSD WD Green SSD WDS200T2G0A 2 ТБ 1 млн. год
Відео 13Фото 2 |
WD WDS200T2G0A 2021 рікGreen (для масового споживання) |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Green SSD WDS200T2G0A 2 ТБ 1 млн. год
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital 2TB WD 2.5"/7mm, Green - WDS200T2G0A WDS200T2G0A | 674 zł |
Dysk SSD WD Green WDS200T2G0A, 2 TB, 2.5', SATA III | 668 zł |
Western Digital Green Wds200t2g0a 2tb Sata Ssd Czarny | 979 zł |
Відеоогляди
Модификації WD Green SSD WDS200T2G0A
Ціни на WD Green SSD WDS200T2G0A |
---|---|---|---|---|
WD Green SSD WDS120G2G0A 120 ГБ 1 млн. год | від 144 zł | 1 пропозиція | ||
WD Green SSD WDS240G1G0A 240 ГБ | від 172 zł | 1 пропозиція | ||
WD Green SSD WDS240G2G0A 240 ГБ 1 млн. год | від 154 zł | 4 пропозиції | ||
WD Green SSD WDS100T2G0A 1 ТБ 1 млн. год | від 483 zł | 4 пропозиції | ||
WD Green SSD WDS200T2G0A 2 ТБ 1 млн. год | від 668 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →