SSD WD Green SN350 WDS250G2G0C 250 GB
Wideo 9Zdjęcia 2 |
WD WDS250G2G0C |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Green SN350 WDS250G2G0C
Ceny na WD Green SN350 WDS250G2G0C |
---|---|---|---|---|
WD Green SN350 WDS240G2G0C 240 GB | od 128 zł | 9 oferty | ||
WD Green SN350 WDS250G2G0C 250 GB | od 178 zł | 3 oferty | ||
WD Green SN350 WDS480G2G0C 480 GB | od 169 zł | 15 oferty | ||
WD Green SN350 WDS500G2G0C 500 GB | od 217 zł | 14 oferty | ||
WD Green SN350 WDS960G2G0C 960 GB | od 361 zł | 8 oferty | ||
WD Green SN350 WDS100T3G0C 1 TB | od 309 zł | 17 oferty | ||
WD Green SN350 WDS200T3G0C 2 TB | od 535 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →