SSD WD Green SSD WDS240G2G0A 240 GB 1 mln. h
Wideo 13Zdjęcia 2 |
WD WDS240G2G0A |
|
Druga wersja przystępnego cenowo dysku SSD SATA 3 o pojemności 240 GB, opartego na kontrolerze budżetowym Silicon Motion i 64-warstwowej pamięci flash firmy SanDisk (spółka typu joint venture Toshiba i WD). Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do stosowania jako dysk systemowy w nowych systemach stacjonarnych lub mobilnych. Może być używany do modernizacji istniejących osobistych komputerów domowych/biurowych lub prostych stacji roboczych klasy podstawowej (z niewielkim obciążeniem podsystemu dysków).
Wyróżnia się przystępnym kosztem, energooszczędnością i przyzwoitą prędkością odczytu/zapisu (540/465 MB/s). Podstawą WD Green SSD WDS240G2G0A jest połączenie bezbuforowego kontrolera SM2258XT (uproszczona wersja SM2258) z wysokiej jakości pamięcią flash 3D TLC NAND. Obsługuje buforowanie zapisów SLC w buforze o pojemności około 6 GB. Przyzwoite wskaźniki wydajności w połączeniu z niskimi opóźnieniami dostępu pozwalają na ultraszybkie ładowanie systemu operacyjnego i aplikacji wymagających dużej ilości zasobów. Dysk spodoba się również miłośnikom gier - imponująco szybkie ładowanie poziomów/map czy niezauważalne dynamiczne ładowanie części otwartego świata gry nie pozostawi obojętnym najbardziej osczędnych graczy. Zadeklarowana pojemność zapisywania (80 TB) pozwala na zapis ponad 20 GB danych dziennie przez 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Kup WD Green SSD WDS240G2G0A 240 GB 1 mln. h
Dysk SSD WD Green 240GB 2.5" SATA III (WDS240G2G0A) | 154 zł |
Western Digital WD 2.5"/7mm 240GB, Green - WDS240G2G0A WDS240G2G0A | 178 zł |
Dysk twardy SSD WESTERN DIGITAL Green WDS240G2G0A, 2.5', 240 GB, SATA III, | 160 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk WD Green WDS240G2G0A (240 GB ; 2.5 ; SATA III) - | 319 zł |
Modyfikacje WD Green SSD WDS240G2G0A
Ceny na WD Green SSD WDS240G2G0A |
---|---|---|---|---|
WD Green SSD WDS120G2G0A 120 GB 1 mln. h | od 144 zł | 1 oferta | ||
WD Green SSD WDS240G1G0A 240 GB | od 172 zł | 1 oferta | ||
WD Green SSD WDS240G2G0A 240 GB 1 mln. h | od 154 zł | 6 oferty | ||
WD Green SSD WDS100T2G0A 1 TB 1 mln. h | od 490 zł | 1 oferta | ||
WD Green SSD WDS200T2G0A 2 TB 1 mln. h | od 606 zł | 9 oferty |