SSD WD Black SN850 WDS100T1XHE 1 TB z chłodnicą
Wideo 21Zdjęcia 7 | 743 zł Kup! 1TB WDBlack™ SN850 NVMe™ with Heatsink - WDS100T1XHE WDS100T1XHEWesterndigital.comOficjalny partner WD Dostawa: w Polsce Złóż skargę |
WD WDS100T1XHE |
|
Kontroler WD Czarny G2. Podświetlany radiator EKWB.
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Black SN850 WDS100T1XHE
Ceny na WD Black SN850 WDS100T1XHE |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850 WDS500G1XHE 500 GB z chłodnicą | od 279 zł | 7 oferty | ||
WD Black SN850 WDS100T1X0E 1 TB bez radiatora | od 711 zł | 2 oferty | ||
WD Black SN850 WDS100T1XHE 1 TB z chłodnicą | od 743 zł | 1 oferta | ||
WD Black SN850 WDS200T1X0E 2 TB bez radiatora | od 1 607 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →