Smartfon Vivo Y16 128 GB / 4 GB
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Vivo Y16 128 GB / 4 GB
2022 rokY (budżetowe +)
Wyświetlacz:6.51 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio P35
Aparat:2 moduły, 13 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:183 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Vivo Y16 128 GB / 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VIVO Smartfon VIVO Y16 4/128GB Złoty (Drizzling Gold)Smartfon Vivo Y16 sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Technologia oraz innowacje zastosowane przy jego... więcejprodukcji przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Pozwól, aby smartfon Y16 poszerzył Twoje horyzonty.Korzy MediaMarkt.plZłóż skargę | 899 zł |
VIVO Y16 4/128GB ZłotyOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 163,95 x 75,55 x 8,19 mm Waga [g]: 183 g Kolor: Złoty Kolor producen... więcejta: Drizzling Gold Typ obudowy: Tworzywo Wodoodporność: Czytnik linii papilarnych: Tak (w przycisku bocznym) Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Złoty (4/128GB) System operacyjny: Android 12 (Funtouch OS 12) Procesor [GHz]: 4 x 2,3 GHz + 4 x 1,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Helio P35 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Android HMS: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: VIVO Y16 Przekątna ekranu [cal]: 6,51" Technologia ekranu: Pojemnościowy ekran Rozdzielczość ekranu [px]: 1600 x 720 px Ochrona ekranu: Brak Dodatkowe funkcje: Proporcje 20:9
Zagęszczenie pikseli 269 ppi
Współczynnik ekranu do obudowy: 88,99% Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.51 Aparat główny [Mpix]: 13 Mpix Funkcje aparatu: Zoom 4-krotny cyfrowy
Tryby scenerii:
Panorama
upiększanie twarzy
zdjęcie
wideo
zdjęcia na żywo
tryb poklatkowy
Pro
dokument
Inteligentny tryb HDR Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 10 do 14 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p@30fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 13 Aparat przedni [Mpix]: 5 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Standard GSM: 4G/3G/2G Bluetooth: BT 5.0 WiFi: 2,4 GHz / 5 GHz GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS/AGPS/Beidou Neonet.plZłóż skargę | 899 zł |
Smartfon Vivo Y16 4/128GB Złoty (69351178552020) | 1 350 zł |
VIVO Smartfon VIVO Y16 4/128GB Czarny (Elegant Black)Smartfon Vivo Y16 sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Technologia oraz innowacje zastosowane przy jego... więcejprodukcji przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Pozwól, aby smartfon Y16 poszerzył Twoje horyzonty.Korzy MediaMarkt.plZłóż skargę | 899 zł |
Smartfon Vivo Y16 4/128GB Czarny (69351178552190) | 1 217 zł |
Seria Vivo Y (budżetowe +)Porównaj w tabeli →
od 715 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 460, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 191 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 760 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G80, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 250 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 3 GB, Helio P35, aparat: 8 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 178 g
od 999 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G80, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 720 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 272 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 899 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 183 g
od 1 199 zł
6.55 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 716 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 880 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 400 zł
6.44 ", 409 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 665, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 171 g
od 860 zł
6.51 ", 270 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 099 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
Wideo recenzje
vivo Y16 unbox (vivo ကနေအသစ်ထပ်ထွက်ရှိလာတဲ့ vivo Y16 လေးကို unbox လုပ်ပေးလိုက်ပါတယ်နော်)
20 października 20229 369 przegląd
vivo Y16 Review: 4+1GB Extended RAM, 5000mah Battery?? Gusto mo malaman kung magkano lang??
16 września 2022271 560 przegląd
vivo Y16: CAMERA VLOG test + day in the life
16 września 202229 727 przegląd
vivo Y16 Unboxing: BAGONG BUDGET PHONE NI VIVO NA VERY TRENDY ANG DESIGN!
16 września 2022338 083 przegląd
vivo Y16 Unboxing And Review I Hindi
25 września 2022804 227 przegląd
Vivo Y16 Vs Oppo A17 Full Comparison | Speed, Battery and Camera Test !
5 października 2022583 809 przegląd
vivo Y16 Hands-on
16 września 202221 051 przegląd
Vivo Y16 vs Oppo A17 Speed Test and Camera Comparison
7 października 2022312 017 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 117 zł
6.21 ", 415 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 710, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 3400 mAh, 160 g
od 1 020 zł
6.21 ", 415 ppi, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 710, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 3400 mAh, 162 g
od 945 zł
6.52 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5050 mAh, 194 g
od 860 zł
6.51 ", 270 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 963 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 863 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 460, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki