Zlewozmywak kuchenny VidaXL Kitchen Sink 120x50 147238 1200x500
Zdjęcia 10 |
VidaXL Kitchen Sink 120x50 147238 1200x5001200x600 |
|
Zlewozmywak jest odporny na zarysowania i uderzenia, brud i plamy, dzięki czemu łatwo go wyczyścić.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL Kitchen Sink 120x50 147238 1200x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Zlew kuchenny dwukomorowy srebrny 1200x500x155 mm stal 147238 | 659 zł |
vidaXL Zlew kuchenny dwukomorowy, srebrny, 1200x500x155 mm, stal | 659 zł |
Zlew kuchenny dwukomorowy, srebrny, 1200x500x155 mm, stal Lumarko! | 1 008 zł |
Modyfikacje VidaXL Kitchen Sink 120x50 147238
Ceny na VidaXL Kitchen Sink 120x50 147238 |
---|---|---|---|---|
VidaXL Kitchen Sink 120x50 147238 1200x500 | od 659 zł | 3 oferty | ||
VidaXL Kitchen Sink 120x60 147239 1200x600 | od 637 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →