Zlewozmywak kuchenny VidaXL Overmount Kitchen Sink 141672 425x500
Zdjęcia 23 |
VidaXL Overmount Kitchen Sink 141672 |
|
Powierzchnia zlewu jest odporna na ciepło (do 280 °C). Odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i plamy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL Overmount Kitchen Sink 141672 425x500
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Granitowy zlewozmywak jednokomorowy nasadowy czarny 141672 | 573 zł |
Zlewozmywak vidaXL Granitowy jednokomorowy, nasadowy, szary | 574 zł |
vidaXL Granitowy zlewozmywak jednokomorowy, nasadowy, czarny | 1 025 zł |
Granitowy zlewozmywak jednokomorowy, nasadowy, czarny Lumarko! | 876 zł |
Zlewozmywak vidaXL Granitowy jednokomorowy, nasadowy, kremowy | 574 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →