Zasilacz awaryjny (UPS) Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL 3000 VA
Zdjęcia 4 |
Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL 3000 VA |
|
Trzy złącza C13 / C14 można skonfigurować tak, aby wymusić wyłączenie, jeśli obciążenie zasilacza UPS jest wyższe niż określone przez użytkownika w trybie pracy bateryjnej. Pozwala to wydłużyć żywotność baterii urządzenia.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vertiv 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vertiv.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL
Ceny na Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL |
---|---|---|---|---|
Vertiv Liebert EDGE-1500IRT2UXL 1500 VA | od 2 690 zł | 10 oferty | ||
Vertiv Liebert EDGE-2200IRT2UXL 2200 VA | od 5 483 zł | 3 oferty | ||
Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL 3000 VA | od 6 618 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →