ДБЖ Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL 3000 ВА
Фото 4 |
Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL 3000 ВА |
|
Три роз'єми C13/C14 можна налаштувати на примусове відключення, якщо при роботі від батарей навантаження на ДБЖ вище заданого користувачем значення. Це дає змогу збільшити час роботи пристрою від акумулятора.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vertiv 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vertiv.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL
Ціни на Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL |
---|---|---|---|---|
Vertiv Liebert EDGE-1500IRT2UXL 1500 ВА | від 2 690 zł | 10 пропозицій | ||
Vertiv Liebert EDGE-2200IRT2UXL 2200 ВА | від 5 483 zł | 3 пропозиції | ||
Vertiv Liebert EDGE-3000IRT2UXL 3000 ВА | від 6 618 zł | 3 пропозиції |