ДБЖ Vertiv Liebert EDGE-1500IRM1U 1500 ВА
Фото 6 |
Vertiv Liebert EDGE-1500IRM1U 1500 ВА |
|
Три роз'єми C13/C14 можна налаштувати на примусове відключення, якщо при роботі від батарей навантаження на ДБЖ вище заданого користувачем значення. Це дає змогу збільшити час роботи пристрою від акумулятора.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vertiv 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vertiv.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vertiv Liebert EDGE-1500IRM1U
Ціни на Vertiv Liebert EDGE-1500IRM1U |
---|---|---|---|---|
Vertiv Liebert EDGE-500IRM1U 500 ВА | від 1 909 zł | 1 пропозиція | ||
Vertiv Liebert EDGE-1000IRM1U 1000 ВА | від 3 225 zł | 1 пропозиція | ||
Vertiv Liebert EDGE-1500IRM1U 1500 ВА | від 5 048 zł | 1 пропозиція |