ДБЖ Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL 1000 ВА
Очікується у продажу 4 660 zł Тип: інверторне (online); Form factor: Rack (у стійку); Час роботи при повному навантаженні (хв): 3.1; Час роботи при половинному навантаженні (хв): 9; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Діапазон вхідної напруги (В): 120 – 300; Максимальна вихідна потужність (ВА): 1000; Номінальна вихідна потужність (Вт): 900 |
Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vertiv 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vertiv.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL
Ціни на Vertiv Liebert GXTRT-1000IRT2UXL |
---|---|---|---|---|
Vertiv Liebert GXTRT-1500IRT2UXL 1500 ВА | від 4 451 zł | 2 пропозиції | ||
Vertiv Liebert GXTRT-2000IRT2UXL 2000 ВА | від 4 594 zł | 2 пропозиції | ||
Vertiv Liebert GXTRT-3000IRT2UXL 3000 ВА | від 7 853 zł | 3 пропозиції |