Zasilacz awaryjny (UPS) Vertiv Liebert GXT5-2000IRT2UXLE 2000 VA
Zdjęcia 4 |
Vertiv Liebert GXT5-2000IRT2UXLE 2000 VA 2000 VA3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vertiv 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vertiv.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vertiv Liebert GXT5-2000IRT2UXLE 2000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vertiv GXT5 2000VA 230V UPS EU ACCS GXT5-2000IRT2UXLE | 9 012 zł |
UPS Vertiv GXT5 2000 (GXT5-2000IRT2UXLE) | 8 557 zł |
UPS Vertiv GXT5 2000 (GXT5-2000IRT2UXLE) | 10 359 zł |
Modyfikacje Vertiv Liebert GXT5-2000IRT2UXLE
Ceny na Vertiv Liebert GXT5-2000IRT2UXLE |
---|---|---|---|---|
Vertiv Liebert GXT5-2000IRT2UXLE 2000 VA | od 8 557 zł | 3 oferty | ||
Vertiv Liebert GXT5-3000IRT2UXLE 3000 VA | od 7 892 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →