Smartfon UleFone Note 9P 64 GB / 4 GB
Wideo 13Zdjęcia 13 | Wkrótce w sprzedaży 549 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.52; rozdzielczość ekranu: 1600х720 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 81; ОС: Android 10.0; Model procesora: Helio P22; Procesor (GHz): 1.8; GPU: PowerVR GE8320; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 64; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
UleFone Note 9P 64 GB / 4 GB
2020 rokNote
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio P22
Aparat:3 moduły, 16 MP, makro
Akumulator:4500 mAh
Waga:188 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria UleFone Note (duży ekran)Porównaj w tabeli →
od 196 zł
5.5 ", 192 ppi, 60 Hz, Android 10.0 Go Edition, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6580, aparat: 2 moduły, 5 Mpx, ładowanie: 2700 mAh, 153 g
od 245 zł
5.5 ", 192 ppi, 60 Hz, Android 10.0 Go Edition, 16 GB, RAM 2 GB, MediaTek MT6737, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 2700 mAh, 153 g
od 280 zł
6.1 ", 232 ppi, 60 Hz, Android 8.1 Go Edition, 16 GB, RAM 1 GB, MediaTek MT6580, aparat: 3 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 3500 mAh, 179 g
od 200 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 3300 mAh, 155 g
od 300 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5500 mAh, 203 g
od 600 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 3300 mAh, 163 g
od 276 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 16 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4500 mAh, 189 g
od 450 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC7731E, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 3300 mAh, 155 g
Wideo recenzje
Ulefone Note 9P - świetny smartfon dla seniora - recenzja / test
24 października 202011 405 przegląd
Ulefone note 9p vs ulfone note8p details
10 stycznia 2021124 przegląd
Ulefone Note 9P Official Introduction
4 października 20206 324 przegląd
Ulefone Note 9P - Part 3 - Phone Review
7 czerwca 2021405 przegląd
Ulefone Note 9 P Unboxing
15 listopada 2020816 przegląd
Ulefone Note 9P: Quick Unboxing (What is included?) - Something is missing!!!
24 listopada 20203 579 przegląd
Ulefone Note 9P Hands on & First impression!
29 lipca 20208 186 przegląd
ULEFONE NOTE 9P
15 kwietnia 202110 752 przegląd
Unlocked Smartphones Ulefone Note 9P Android 10 Unlocked Cell phones I Dont Buy Till YOU WATCH THIS!
19 listopada 2020488 przegląd
Ulefone Note 9P Full Review
23 września 202060 431 przegląd
Ulefone Note 9P - Good Phone! Unboxing And Review
7 października 202023 924 przegląd
How To Hard Reset ULEFONE NOTE 9P
15 marca 20218 534 przegląd
Review Ulefone Note 9P
9 września 202014 697 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 153 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 349 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 749 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 477 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 457 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 009 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g