SSD Transcend MSA370 TS128GMSA370 128 GB
Transcend TS128GMSA370 2021 rokMSA (MLC) |
|
Dyski MSA370I o rozszerzonym zakresie temperatur pracy -40°C (-40°F) ~ 85°C (185°F). Standardowy zakres to 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend MSA370 TS128GMSA370 128 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk TRANSCEND SSD 370 128 GB | 399 zł |
Transcend MSA370 mSATA 128GB | 399 zł |
TRANSCEND MSA370 128 GB mSATA 560MB/s 160MS/s | 457 zł |
Dysk TRANSCEND SSD 370 128 GB | 399 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Transcend MSA370 TS128GMSA370
Ceny na Transcend MSA370 TS128GMSA370 |
---|---|---|---|---|
Transcend MSA370 TS16GMSA370 16 GB | od 231 zł | 1 oferta | ||
Transcend MSA370 TS32GMSA370 32 GB | od 348 zł | 1 oferta | ||
Transcend MSA370 TS64GMSA370 64 GB | od 242 zł | 13 oferty | ||
Transcend MSA370 TS128GMSA370 128 GB | od 391 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →