SSD Transcend JetDrive 850 M.2 TS480GJDM850 480 GB
Transcend TS480GJDM850 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend JetDrive 850 M.2 TS480GJDM850
Ceny na Transcend JetDrive 850 M.2 TS480GJDM850 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive 850 M.2 TS240GJDM850 240 GB | od 705 zł | 1 oferta | ||
Transcend JetDrive 850 M.2 TS480GJDM850 480 GB | od 1 089 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetDrive 850 M.2 TS960GJDM850 960 GB | od 1 287 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →