SSD Transcend ESD300 TS512GESD300C 512 GB
Zdjęcia 5 |
Transcend TS512GESD300C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend ESD300 TS512GESD300C 512 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Przenośny dysk SSD ESD300C 512GB USB Typ-C 10 Gbit/s kompatybiln | 228 zł |
Pendrive Transcend SSD USB-C 512GB EXT. PINK/TS512GESD300P TRANSCEND | 223 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TRANSCEND ESD300S 512GB External SSD USB 10Gbps Type | 224 zł |
Transcend Przenośny dysk SSD ESD300S 512GB USB Typ-C 10 Gbit/s kompatybiln | 215 zł |
Transcend Przenośny dysk SSD ESD300P 512GB USB Typ-C 10 Gbit/s kompatybiln | 279 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Transcend ESD300 TS512GESD300C
Ceny na Transcend ESD300 TS512GESD300C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD300 TS512GESD300C 512 GB | od 215 zł | 10 oferty | ||
Transcend ESD300 TS1TESD300C 1 TB | od 367 zł | 8 oferty | ||
Transcend ESD300 TS2TESD300C 2 TB | od 725 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →