Telewizor Toshiba 55UA2263DG 55 "
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Toshiba 55UA2263DG 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Toshiba 55UA2263DG 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Toshiba 55UA2263DG 55" LED 4K UHD Android TVTelewizor Toshiba 55UA2263DG 55" LED 4KUHD Android Technologia TRU Picture firmy Toshiba zapewnia wyświetlanie płynnych, bard... więcejziej szczegółowych obrazów oraz skalowanie do najwyższej rozdzielczości niezależnie od treści. Cokolwiek oglądasz, zapewniamy Ci najlepszy wygląd obrazu. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Ekran: 55" 4K UHD / 3840 x 2160 Smart TV/Wi-Fi: Tak / tak Częstotliwość odświeżania ekranu: 50 Hz / 60 Hz Technologia obrazu: LED Funkcje: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa Złącza: Słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, HDMI x3, USB x2 Wysoka jakość wyświetlanego obrazu Telewizory Toshiba z serii UA22 wyświetlają obraz w wysokiej rozdzielczości Ultra HD (4K). Pozwala to dostrzec każdy, nawet drobny szczegół. Dostępność technologii UHD Upscaler poprawia jakość multimediów, które są nagrane w niższej rozdzielczości. Z kolei wykorzystanie Dolby Vision HDR wpływa na jakość obrazu poprzez poprawę płynności i kontrastu. Rozwiązanie wykorzystuje dynamiczne dane każdej, pojedynczej klatki. Efekty są widoczne nie tylko podczas seansów filmowych, ale także oglądania sportu lub grania na konsoli. Oglądaj to, co Cię interesuje! Seria telewizorów Toshiba UA22 korzysta z systemu Android TV 11. To gwarancja stałego dostępu do bogatej oferty rozrywkowej. Czeka na Ciebie nie tylko klasyczna telewizja, ale także obszerna biblioteka multimediów zgromadzona na platformach streamingowych. Korzystaj wygodnie z dobrodziejstw Netflixa, HBO Max, Disney+, Amazon Prime czy Player. Obecność Android TV to także możliwość korzystania z funkcjonalnych narzędzi Google i pobierania aplikacji z wielotysięcznej bazy. Dobry wybór dla graczy Wyposażenie telewizora w złącza HDMI 2.1 to dobra wiadomość dla posiadaczy konsol. Standard zapewnia pełną kompatybilność z platformami nowej generacji. To między innymi możliwość korzystania z automatycznego przełączania w tryb niższego opóźnienia (ALLM). Specjalny tryb obrazu „Gra” dodatkowo optymalizuje wyświetlane sceny, aby rozgrywka była jeszcze bardziej emocjonująca. Wysoka jakość dźwięku Seria Seria telewizorów Toshiba UA22 zapewnia także dobre wrażenia audio. Dźwięk jest odtwarzany przez dwa głośniki o łącznej mocy 20 watów. Za pomocą equalizera możesz konfigurować parametry dźwięku. Technologia Dolby Atmos zapewnia wykorzystanie formatu przestrzennego. Wzbogaca dźwięk o dodatkowe kanały i odgłosy dobiegające od góry pomieszczenia, gwarantując kinowe doznania. Maxelektro.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Telewizor Toshiba 55UA2263DG LED 55'' 4K Ultra HD Android | 1 894 zł |
Toshiba 55UA2263DG 55" LED 4K Android TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Widżety Smart TV:TVN Player, YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Wirtualna Polska. tv, Canal Plus Onli... więcejne, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 1 748 zł |
Telewizor Toshiba 55UA2263DG 55' LED 4KUHD AndroidTelewizor Toshiba 55UA2263DG 55' LED 4KUHD Android Technologia TRU Picture firmy Toshiba zapewnia wyświetlanie płynnych, bard... więcejziej szczegółowych obrazów oraz ... EmpikZłóż skargę | 1 899 zł |
Toshiba 55UA2263DG 55" LED 4K Android TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2Aplikacje Smart TV:TVN Player, YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Wirtualna Polska. tv, Canal Plus On... więcejline, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 748 zł |
Modyfikacje Toshiba 55UA2263DG
Ceny na Toshiba 55UA2263DG |
---|---|---|---|---|
Toshiba 43UA2263DG 43 " | od 1 279 zł | 3 oferty | ||
Toshiba 50UA2263DG 50 " | od 1 647 zł | 3 oferty | ||
Toshiba 55UA2263DG 55 " | od 1 748 zł | 6 oferty | ||
Toshiba 65UA2263DG 65 " | od 2 399 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 899 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2100 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 899 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 699 zł
55 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 600 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 769 zł
58 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 598 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 499 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 689 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2400 kl./s, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 799 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 899 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 699 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 698 zł
58 ", 4K, 60 Hz, ids 200 kl./s, HDR10, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2