Telewizor Sharp 55GL4260E 55 " (4T-C55GL2EL2GB)
Zdjęcia 7 |
Mocny smart TV średniej klasy z portfolio Sharpa z 2023 roku. Model otrzymał 55-calowy ekran z pseudo-dziesięciobitową reprezentacją kolorów (8 bitów + FRC) - wyświetlacz telewizora jest w stanie wyświetlić ponad 1 miliard odcieni kolorów. Obraz wyświetlany jest na nim w rozdzielczości 3840x2160 pikseli, a dzięki inteligentnej technologii przetwarzania obrazu jakość można podnieść do formatu Ultra HD z początkowo niższych rozdzielczości klatek.
Sharp 55GL4260E obsługuje główne standardy technologii obrazowania o wysokim zakresie dynamiki (HDR10, HLG, Dolby Vision), a model zapewnia także dźwięk przestrzenny z 20-watowego systemu audio z Dolby Digital Plus. Porty przyłączeniowe telewizora reprezentowane są przez cztery złącza HDMI v 2.1 – urządzenie wykrywa połączenie z konsolą i automatycznie przełącza się w tryb gry o niskim opóźnieniu (ALLM), dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi rozkoszami rozgrywki w rozdzielczości 4K na dużym ekranie. Co prawda częstotliwość odświeżania wyświetlacza wynosi standardowe 60 Hz. Wisienką na torcie w modelu jest inteligentna platforma Google TV z obsługą sterowania ze smartfona, wbudowanym Chromecastem i wygodnym wyszukiwaniem głosowym poprzez Asystenta Google.
Kup Sharp 55GL4260E 55 "
Sharp 55GL4260E 55" LED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos DVB-T2 | 1 699 zł |
Sharp 55GL4260E 55" (139cm) Smart TV Android TV 4K UHD 3840 x 2160 pixels | 2 049 zł |
Modyfikacje Sharp 55GL4260E
Ceny na Sharp 55GL4260E |
---|---|---|---|---|
Sharp 50GL4260E 50 " | od 1 899 zł | 1 oferta | ||
Sharp 55GL4260E 55 " | od 1 699 zł | 3 oferty |