Plecak Thule Subterra 34L 34 l (TSTB-334)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Thule Subterra 34L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thule 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thule.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thule Subterra 34L 34 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thule Subterra plecak 34l TSTB-334 | 741 zł |
Thule TL-TSTB334K - Plecak podróżny Subterra 34 l czarny SL1264 | 854 zł |
Plecak Turystyczny Thule Subterra 34L Granatowy | 799 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thule Subterra Travel, Backpack (black, up 39.6 cm (15 | 741 zł |
Thule Subterra plecak 34 l 3203441 | 743 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Thule Subterra 34L:
- Można przymocować do rączki torby podróżnej
Modyfikacje Thule Subterra 34L
Ceny na Thule Subterra 34L |
---|---|---|---|---|
Thule Subterra 23L 23 l | od 415 zł | 17 oferty | ||
Thule Subterra 30L 30 l | od 552 zł | 15 oferty | ||
Thule Subterra 34L 34 l | od 741 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →