Zlewozmywak kuchenny Teka Square 400/400 430x430
Zdjęcia 7 |
Teka Square 400/400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Square 400/400 430x430
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Teka square 400.400 40170120 | 1 199 zł |
TEKA SQUARE 400/400 40170120 | 1 109 zł |
Zlewozmywak TEKA Square 400/400 40170120 Stalowy | 1 100 zł |
Zlewozmywak TEKA Square 400/400 40170120 Stalowy | 1 100 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Teka Square 400/400
Ceny na Teka Square 400/400 |
---|---|---|---|---|
Teka Square 340/400 370x430 | od 919 zł | 5 oferty | ||
Teka Square 400/400 430x430 | od 999 zł | 9 oferty | ||
Teka Square 500/400 530x430 | od 1 229 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →