Skrzynka narzędziowa Stanley 1-97-503
Zdjęcia 20 |
Stanley 1-97-503 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-97-503
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 1-97-503 Skrzynia Narzędziowa Czarny/Żółty 603 x 375 x 43 cm | 238 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY 97-503 | 310 zł |
Stanley Stanley Skrzynia na kołach mobile contractor 53 litry | 289 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY 97-503 93-278 | 310 zł |
Skrzynia na kołach STANLEY mobile contractor, 53 l | 246 zł |
SKRZYNIA NARZĘDZIOWA MOBILE CONTRACTOR | 335 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Stanley 1-97-503:
- Pojemność pudełka - 53 l
- Wysuwany uchwyt
PolecamyPorównaj w tabeli →