Skrzynka narzędziowa Stanley 1-95-618
Zdjęcia 4 |
Stanley 1-95-618 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-95-618
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 195618 ocynkowana metalowa skrzynka na narzędzia 50 cm 1-95-618 | 160 zł |
Stanley Stanley Skrzynka galwanizowana 20' | 186 zł |
Skrzynka galwanizowana STANLEY, 20' | 160 zł |
956181 Skrzynka na narzędzia 20 cali galwanizowana, Stanley 95-618 | 222 zł |
Różnice w modelach:
- Model 1-95-618 - rozmiar - 20"
- Model 1-95-619 - rozmiar - 23 "
- Model 1-95-620 - rozmiar - 26 "
Modyfikacje Stanley 1-95-618
Ceny na Stanley 1-95-618 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-95-618 | od 160 zł | 4 oferty | ||
Stanley 1-95-619 | od 172 zł | 4 oferty | ||
Stanley 1-95-620 | od 185 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →