Skrzynka narzędziowa Stanley 1-95-614
Zdjęcia 4 |
Stanley 1-95-614 pojemnametalowe zaczepy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-95-614
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Skrzynka żółta 26' | 220 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa 1-95-614 | 254 zł |
Skrzynka STANLEY, 26', 222 mm | 185 zł |
26" skrzynka narzędziowa - żółta | 252 zł |
Różnice w modelach:
- Model 1-95-612 - rozmiar - 20"
- Model 1-95-613 - rozmiar - 23 "
- Model 1-95-614 - rozmiar - 26"
Modyfikacje Stanley 1-95-614
Ceny na Stanley 1-95-614 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-95-612 | od 154 zł | 3 oferty | ||
Stanley 1-95-613 | od 170 zł | 4 oferty | ||
Stanley 1-95-614 | od 185 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →