Lodówka Smeg FAB28LYW5 żółty
Zdjęcia 8 |
Smeg FAB28LYW5 żółty |
|
Design w stylu lat 50-tych.
Drzwi się nie zawieszają. Modele z R mają zawiasy drzwi po prawej stronie, modele z L mają zawiasy drzwi po lewej stronie.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg FAB28LYW5 żółty
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka wolnostojąca jednodrzwiowa Smeg 50's Style żółty FAB28LYW5 | 6 395 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB28LYW5 żółty (chromowany uchwyt) | linia 50 | 6 659 zł |
Lodówka wolnostojąca SMEG FAB28LYW5 żółty | zawiasy po LEWEJ | linia 50&ap | 6 209 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB28LYW5 żółta - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 | 5 939 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Smeg FAB28LYW5 + prezent toster TSF01WHMEU za 1,23 | 5 939 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Smeg FAB28LYW5
Ceny na Smeg FAB28LYW5 |
---|---|---|---|---|
Smeg FAB28LCR5 beżowy | od 5 608 zł | 21 oferta | ||
Smeg FAB28LWH5 biały | od 5 939 zł | 20 oferty | ||
Smeg FAB28LDRB5 bordowy | od 8 999 zł | 6 oferty | ||
Smeg FAB28LBL5 czarny | od 5 608 zł | 13 oferty | ||
Smeg FAB28LRD5 czerwony | od 5 939 zł | 17 oferty | ||
Smeg FAB28RBE5 granatowy | od 5 939 zł | 8 oferty | ||
Smeg FAB28LPB5 granatowy | od 5 939 zł | 11 oferty | ||
Smeg FAB28RLI5 jasnozielony | od 5 939 zł | 6 oferty | ||
Smeg FAB28LOR5 pomarańczowy | od 5 939 zł | 14 oferty | ||
Smeg FAB28LPK5 różowy | od 5 939 zł | 15 oferty | ||
Smeg FAB28LSV5 srebrny | od 5 939 zł | 15 oferty | ||
Smeg FAB28LPG5 zielony | od 5 939 zł | 18 oferty | ||
Smeg FAB28LYW5 żółty | od 5 939 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →