Lodówka Smeg FAB28LPK5 różowy
Zdjęcia 8 |
Smeg FAB28LPK5 różowy |
|
Design w stylu lat 50-tych.
Drzwi się nie zawieszają. Modele z R mają zawiasy drzwi po prawej stronie, modele z L mają zawiasy drzwi po lewej stronie.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg FAB28LPK5 różowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG Lodówka 1-drzwiowa FAB 28 LP K 5 FAB28LPK5 | 7 489 zł |
Lodówka wolnostojąca jednodrzwiowa Smeg 50's Style pastelowy róż FAB28LPK5 | 6 395 zł |
Smeg FAB28LPK5 | 6 269 zł |
Smeg 50s Style Fab28l One Door Fridge Różowy 270L / EU Plug FAB28LPK5 | 6 335 zł |
Lodówka wolnostojąca jednodrzwiowa Smeg 50's Style pastelowy róż FAB28RPK5 | 6 395 zł |
Modyfikacje Smeg FAB28LPK5
Ceny na Smeg FAB28LPK5 |
---|---|---|---|---|
Smeg FAB28LCR5 beżowy | od 5 608 zł | 15 oferty | ||
Smeg FAB28LWH5 biały | od 5 939 zł | 12 oferty | ||
Smeg FAB28LDRB5 bordowy | od 9 547 zł | 1 oferta | ||
Smeg FAB28LBL5 czarny | od 5 608 zł | 10 oferty | ||
Smeg FAB28LRD5 czerwony | od 6 269 zł | 7 oferty | ||
Smeg FAB28RBE5 granatowy | od 6 269 zł | 3 oferty | ||
Smeg FAB28LPB5 granatowy | od 6 269 zł | 7 oferty | ||
Smeg FAB28RLI5 jasnozielony | od 6 395 zł | 1 oferta | ||
Smeg FAB28LOR5 pomarańczowy | od 6 269 zł | 5 oferty | ||
Smeg FAB28LPK5 różowy | od 6 269 zł | 5 oferty | ||
Smeg FAB28LSV5 srebrny | od 6 269 zł | 5 oferty | ||
Smeg FAB28LPG5 zielony | od 6 269 zł | 8 oferty | ||
Smeg FAB28LYW5 żółty | od 6 335 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →