Ekspres do kawy Smeg ECF01WHEU biały
Zdjęcia 14 |
Smeg ECF01WHEU biały |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Kup Smeg ECF01WHEU biały
Wszystkie ceny 16 →Smeg ECF01WHEU ekspres do kawy Blat Ekspres do kawy 1 L Półautomatyczny | 1 417 zł |
Ekspres kolbowy Smeg ECF01WHEU 50's Retro Style na saszetki ESE - biały | 1 699 zł |
SMEG ECF01WHEU Biały | 1 417 zł |
Ekspres kolbowy 50's style Biały Smeg (ECF02WHEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 1 949 zł |
Smeg ECF01WHEU | 1 605 zł |
Włoski design lat 50-tych
Śnieżnobiały ekspres do kawy Smeg ECF01WHEU wyróżnia się nietuzinkowym wyglądem, który wywołuje nostalgię za czasami, w których indywidualność form miała znaczenie. W tym urządzeniu autorskiej koncepcji projektowej, łączącej wyrafinowaną włoską estetykę i nowoczesne technologie, podlega zarówno układ wewnętrzny ekspresu, jak i całe wyposażenie urządzenia. Model wykonany jest w stylistyce lat 50-tych, wyróżnia się wieloma modyfikacjami kolorystycznymi, w których inni producenci raczej nie będą w stanie z nim konkurować. Błyszcząca plastikowa obudowa i obfitość polerowanego metalu wiernie odwzorowują ducha technologii połowy ubiegłego wieku, kiedy producenci nie oszczędzali na grubej warstwie chromowania. Jednak, nawet biorąc pod uwagę fakt, że urządzenie należy do elitarnych drogich produktów, tutaj cały metal konstrukcji - to zwykła stal nierdzewna.
System grzewczy Thermoblock
Ekspres wyposażony jest w system Thermoblock o mocy 1350 W, który szybko podgrzewa wodę w zbiorniku oraz wydajną pompę o maksymalnym ciśnieniu 15 bar. Na pokrywie ekspresu znajduje się kratka do podgrzewania filiżanek, po prawej stronie umieszczona jest dysza ręcznego spieniacza oraz obrotowa dźwignia do regulacji dopływu pary. Z tyłu znajduje się plastikowy zbiornik na wodę o pojemności 1 litra, którego wypełnienie jest wyraźnie widoczne przez przezroczyste ściany. Opcjonalnie dostępny jest filtr zmiękczający wodę. Filiżanki umieszczone są na wyjmowanej podstawce, pod którą chowa się pływakowy wskaźnik zapełnienia tacki ociekowej. Kolba wyposażona jest w 3 stalowe filtry do ugniatania zmielonej kawy (pojedynczy i podwójny) oraz umieszczania porcjowanej saszetki.
Konfigurowalny tryb gotowości
Nad frontowym napisem z nazwą marki znajdują się 3 przyciski sterujące ekspresem: przygotowanie jednej lub dwóch filiżanek espresso, a także wytwarzanie pary. Przyciski sterujące mają dodatkowe ustawienia, realizowane poprzez podświetlenie wskaźników różnych funkcji. Za ich pomocą można zmienić ustawienie temperatury i twardości wody (po 3 stopnie każdy), a także otrzymać sygnał świetlny o konieczności odkamieniania urządzenia. Dodatkowo regulowana funkcja czuwania umożliwia ustawienie czasu bezczynności za pomocą 3 przycisków: 9, 30 i 180 minut.
Modyfikacje Smeg ECF01WHEU
Ceny na Smeg ECF01WHEU |
---|---|---|---|---|
Smeg ECF01CREU beżowy | od 1 526 zł | 15 oferty | ||
Smeg ECF01WHEU biały | od 1 417 zł | 17 oferty | ||
Smeg ECF01BLEU czarny | od 1 499 zł | 15 oferty | ||
Smeg ECF01RDEU czerwony | od 1 131 zł | 9 oferty | ||
Smeg ECF01PGEU jasnozielony | od 1 526 zł | 13 oferty | ||
Smeg ECF01PBEU turkusowy | od 995 zł | 10 oferty |